Stejně tak jako tento rok, i ten příští přinese velké množství pokračování nejrůznějších filmů. Příští rok však bude výjimečný tím, že se bude z velké části jednat o pokračování velmi úspěšných herních titulů. Tak se to pojďme podívat.

Rychle a zběsile 8Nejočekávanější  pokračování roku 2017
Proslýchá se, že automobilovou megaságu nyní čeká závěrečná trilogie. Pokud tomu tak skutečně bude, budeme tu mít film o 10 jednotlivých dílech a to je teda něco. V osmém díle se podíváme na Kubu a Island, ovšem hlavní děj by se měl odehrávat v New Yorku. Režie se ujal F. Gary Gray, díky kterému by se nemuselo jednat o vůbec špatný film. Premiéra 13.4.

War of the Planet of the ApesNejočekávanější  pokračování roku 2017
Pokud jste si mysleli, že nám opičáci již nemají co říct, jste na omylu. Zrození i Úsvit patřili k poměrně povedeným filmům a nyní tu máme Bitvu. Celý film je pod taktovkou Matta Reevese dotočen, a nyní je čas na jeho přípravu. Premiéra 13.7.

Kingsman: The Golden CircleNejočekávanější  pokračování roku 2017
Kingsmani jsou zpět. Tento ulítlý snímek od režiséra Matthewa Vaughna (Kick Ass) se dočká svého pokračování . V druhém díle by se měla objevit například Halle Berry, Julianne Moore nebo Channing Tatum. Premiéra  15.6.

The Wolverine 3Nejočekávanější  pokračování roku 2017
Poslední díl Wolverina s jeho legendárním představitelem Hughem Jackmanem se představí 3.3. Tvůrci filmu nejspíše čerpali ze skvělého komiksu Old Man Logan. Po boku Jackmana by se měl objevit i Patric Stewart jako Profesor X.

Thor: RagnorackNejočekávanější  pokračování roku 2017
A opět Marvel, tentokráte s filmem Thor: Ragnorack. Thor má po svém minulém vystoupení co napravovat. Ve filmu by mu měl sekundovat i Hulk a celý film by měl vycházet z předlohy Planet Hulk. Návrat by měl zažít i Locki a uvidíme i mnoho nových tváří. Premiéra 2.11.

Guardians of the Galaxy Vol. 2Nejočekávanější  pokračování roku 2017
A marvelovka do třetice. Tentokráte tým se smyslem pro skvělou hudbu a dobrý humor. Prozatím není jasné obsazení Jamese Gunna, ovšem Star-Lordův otec je jasný, bude to Kurt Russell. Jinak se můžeme těšit na starou dobrou posádku. Premiéra 4.5.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About The Author

Related Posts