Velké plátno, pohodlné sedačky a neodolatelná vůně popcornu. Všechny tyto faktory nás lákají do kina. Co bychom zlepšili? Cena vstupenky by mohla být levnější. Jak získat slevu do kina?

Jak kino Cinema City odstartovalo promítání.

Začalo to v roce 1999, když byla v České republice založena společnost Cinema City. Přibližně v půlce roku 2001 se otevřelo první multikino Cinema City Galaxie na Hájích.

O 10 let později se Cinema City sloučilo s dalším multikinem Palace Cinemas a vznikla tím nová síť multiplexů ve střední a východní Evropě. Dnes je Cinema city nejrozšířenější řetězce kin v České republice a disponuje celkem se 111 sály.

Jaké novinky má Cinema City na svém kontě?

Mezi horké novinky patří megaplex na Chodově, kde naleznete 18 sálů. Mezi nimi je také 4DX sál, či VIP sály. Cinema City program se tak v každém sále mírně liší. Megaplex se otevřel v nově zrekonstruovaném centru Chodov. Zajímá vás, jak to chodí zrovna ve VIP sále? Jestli se to cenově vyplatí? Udělejte si obrázek podle naší zkušenosti.:)

Vyzkoušeli jsme za vás: VIP kino Chodov

Jakmile jednou vlezete do zóny VIP, zpátky už to půjde těžko. Stejně jako to bylo v našem případě. 30 minut před představením můžete vstoupit a obsloužit se u bufetu. V nabídce jsou menší porce od různých druhů jídla. Ať už máte chuť na těstovinový salát, nějaký zákusek nebo na kus masa v bufetu, z nabídky si vždy vyberete.

K pití si zdarma můžete vybrat z dšusů, kávy a míchaných nápojů z pultu (cola, fanta, sprite..). Film už bude začínat? Vezměte si nápoj a k tomu i popcorn nebo nachos. Vše je v ceně. V sále na vás čekají červené polohovatelné sedačky. Popravdě? Není lepšího pohodlí. Lístek nás stál pro jednoho 580 Kč.

Cinema City slevy – jak je získat?

Chcete znát všechny slevy, co nabízí Cinema City? Máme pro vás tip! Všechny Cinema City slevy se dají zjistit na Tipli.cz! Portál Tipli hlídá všechny aktuální slevy a i ty další, které budou na Cinema City v budoucnu. Nemusíte je tak složitě hledat na internetu, vše najdete na jednom místě. A víte, co je ještě lepší? Že tam najdete slevy a kupóny všech obchodů na které si jen vzpomenete.

Jaké další výhody má Tipli?

Kromě slev a kupónů nabízí Tipli cashback do více než 450 partnerských eshopů. Znáte cashback? Funguje jednoduše. Koupíte si zboží ve vašem oblíbeném obchodě přes Tipli, obchod pošle Tipli za převedení zákazníka provizi a vy získáte větší část provize nazpět. Chcete si koupit obří televizi od Euronics a mít obraz doma jako v kině? S cashbackem výrazně ušetříte!

Cinema City – jak získat slevu do kina?

Registrace v nákupním klubu Tipli je rychlá a navíc zdarma, tak na nic nečekejte a získávejte odměny už dnes!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About The Author

Related Posts