Pojďme si dát trochu tý romantiky, ale opravdu nenucený. Vlastně pěkně dajný…

… protože takový dnešní seznámení ve valné většině bývá. Když si přehrajete všechny možný způsoby, a poté fáze seznamování, dojdete k jedinému – nač dnes chodit do nevěstince a utrácet těžce vydřený prachy, když stačí pozvání na kafe?

A vlastně v takovém případě (podle statistiky jedné nejmenované kalifornské univerzity) až z 80% snižujete možnost nakažení zákeřným AIDS, který byste jinak vyfasovali od továrních holek dozajista, pokud nechcete, aby vás alespoň pálilo při čůrání.

Být single není vždy tak bezvadný. Od jisté chvíle vám vlastně vlhké kalhotky docela tlačí na mozek. A jak všichni víme – z vlhka se tvoří plíseň. Proto hurá na seznamku…

A to by nebyly ženský, aby se nezlily červeným a nezahrály si na dirty bitch, kterou ve finále stejně vždy byly, a nedaly prvnímu, který se na online seznamce objevil. Ovšem hlavně pozor! – podstatná je gramatika a dialog, ne dialog s uzavřenými odpověďmi. Pánové, pamatujte si, tohle je jádro veškerého úspěchu – musíte komunikovat.

A přesně o tomto je analyzovaný snímek, který má samozřejmě dobrý konec. Jindy prožitá zvrhlá noc plná nemravného sexu, není zakončená jako pouhý dobrý příběh pro dámské jízdy nebo jako měření si penisů u piva, nýbrž přecházíme na ten úžasně romantický okamžik zamilování, který je umocněn o to, že se tomu tak stalo v tak neuvěřitelné situaci spojení chatu a červeného vína, souhry náhod a konstelace hvězd. Ach!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About The Author

Related Posts